Kurz angličtiny v Londýne – Callanova metóda

Ponúkame vám cenovo výhodné kurzy anglického jazyka priamo v Londýne. Naučte sa po anglicky Callanovou metódou priamo na Callanovej škole na Oxford Street v Londýne!

O škole

Jazyková škola sa nachádza na Oxford Street

Jazyková škola sa nachádza v srdci Londýna na Oxford Street

Callan School of English sa nachádza známej rušnej ulici na Oxford Street, v srdci Londýna.  Škola funguje už viac ako 50 rokov. Callan School of English bola založená v roku 1960 a je to najväčšia súkromná škola výučby anglického jazyka v Európe. Pri výučbe sa používa Callanova metóda.

Jazyková škola garantuje, že dosiahnete jazykovú úroveň potrebnú na absolvovanie Camridge certitikátu v čase, ktorý je len štvrtinový v porovnaní s inými jazykovými školami, kde sa nevyučuje Callanova metóda. Garancia okrem iného spočíva aj v tom, že ak náhodou neprejdete testami, škola vám poskytne bezplatné lekcie až kým sa vám nepodarí úspešne spraviť testy.

Vďaka tomu, že v triedach je relatívne málo študentov (od 6 do 14; v priemere 8 študentov), študenti Callanovej školy majú v porovnaní s inými jazykovými školami minimálne o 40% väčší priestor na konverzáciu v anglickom jazyku. Pre porovnanie, v bežných jazykových školách v Londýne nájdete 15-20 študentov.

V Callanovej škole je 86 vyučujúcich tried a preto je možné študentov omnoho presnejšie zadeliť do vhodnej jazykovej úrovne.

Callanova metóda

Callanova metóda je vhodná pre všetkých

Callanova metóda je vhodná pre všetkých

Callanova metóda výučby je rýchly a efektívny spôsob ako sa naučiť angličtinu ako cudzí jazyk. Metóda je vhodná pre všetkých študentov, od začiatočníkov až po pokročilých. Metóda je špeciálne navrhnutá na zlepšenie schopností konverzácie a tiež porozumenia hovorenej reči, a to všetko v živom a prirodzenom prostredí.

Pomocou špeciálne navrhnutých školiacich materiálov vás metóda do procesu učenia angažuje tak, aby ste boli schopný porozumieť a rozprávať angličtinou inštinktívne, bez predchádzajúceho prekladania zo alebo do slovenského (či iného) jazyka.

Metódu navrhol v roku 1960 pán Callan tak, aby bolo učenie angličtiny zábavnou, ale pritom intenzívnou výzvou. V každej lekcii sa študenti učia nové veci, no zároveň si systematicky opakujú už naučený materiál. Výučba dáva študentom novú slovnú zásobu a takisto aj gramatické znalosti, ktoré potrebujú pre správne používanie anglického jazyka.

Callanova metóda zahŕňa neustály nácvik konverzácie. Počas rozprávania učitelia ihneď jednoduchým a účinným spôsobom korigujú vaše chyby a pomáhajú tak študentom trvalo odstraňovať problémy v konverzácii v anglickom jazyku.

Callanova metóda už niekoľko desaťročí pomáha študentom z celého sveta naučiť sa aktívne používať anglický jazyk.

Kurzy – termíny a časy

Kurzy prebiehajú po celý rok a začať tak môžete kedykoľvek Vám to vyhovuje. Môžete si vybrať počet hodín týždenne a počet týždňov.

Dokonca si môžete vybrať aj čas počas dňa, kedy chcete kurz navštevovať.

Bežné jazykové školy v Londýne vám ponúkajú na výber kurzy v najviac troch rôznych časoch. Callan School of English Vám dáva na výber zo šiestich rôznych časov!

Môžete si preto vybrať niektorý z nasledujúcich časových blokov: 8.30 – 9.20, 9.30 – 10.20, 10.30 – 11.20, 11.30 – 12.20, 12.30 – 13.20, 13.30 – 14.20, 14.30 – 15.20, 15.30 – 16.20 16.30 – 17.20 17.30 – 18.20, 18.30 -19.20, 19.30 – 20.20.

Ceny kurzov

Cena za kurz závisí od počtu hodín týždenne a tiež od celkovej dĺžky kurzu.

Počet týždňov 5 hod. týždenne 6 hod. týždenne 10 hod. týždenne 15 hod. týždenne 20 hod. týždenne
1 £41 £50 £80 £104 £138
2 £78 £97 £158 £207 £276
3 £113 £141 £229 £300 £400
4 £146 £182 £296 £388 £517
5 £177 £221 £359 £470 £626
6 £203 £253 £411 £538 £718
7 £226 £282 £458 £600 £792
8 £247 £308 £500 £655 £864
9 £273 £341 £554 £726 £953
10 £299 £373 £606 £794 £1043
11 £324 £404 £657 £860 £1130
12 £348 £434 £706 £925 £1214

Platba za kurz

Platbu za kurz uskutočníte až po príchode do Londýna. Pre zápis do jazykového kurzu sa vopred platí len registračný poplatok vo výške 31 libier (cca 42 EUR).

Ubytovanie počas kurzu

Spolu s jazykovým kurzom Vám zabezpečíme aj najlepšie ubytovanie v Londýne.

Bývať budete 8-9 zastávok metra od jazykovej školy. Cestovať do školy budete bez prestupu. Od stanice metra je jazyková škola vzdialená cca 300m.

Cena za ubytovanie je od 57 libier na týždeň.

Čo ďalej?

Máte záujem o jazykový kurz na Callan School of English? Napíšte nám alebo zavolajte!

Komentáre a otázky: 16

 • Dobrý den, chci se zeptat, zda si mohu vybrat jen jeden týden na zkušenou (jak mi metoda bude vyhovovat)? Je třeba chodit na výuku každý den ve stejný čas nebo lze hodiny kombinovat různě? V konverzaci a poslechu jsem začátečník, v mluvnice psanou formou jsem v mírně pokročilých.Věk 49 let. Mám zájem bez ubytování. Děkuji za všechny odpovědi.

  • easyLondon - ubytovanie v Londýne

   Renata, môžete to zkombinovať, ale budete si to musieť vybaviť sami, pretože jazykové kurzy u nás zariaďujeme len pre klientov, ktorí sú u nás ubytovaní. Ďakujeme za pochopenie.

 • Dobrý večer,chcela by som sa informovať ohladom jazykových kurzov v Londýne. Mala by som záujem, ale nemám žiadne základy angličtiny. Je tento kurz vhodný aj pre mňa?Ak áno,určite buďem potrebovať pomoc pri zápise a aj pri orientácii v Londýne .Poskytujete aj takéto služby ? Je reálne sa zamestnať aspoň na pár hodín týždenne? A ak áno, tak aké pracovné miesta by boli vhodné? Ďakujem za odpoveď.
  S pozdravom Soňa Vrbovska

  • easyLondon - ubytovanie v Londýne

   Soňa, áno, kurzy sú vhodné aj pre začiatočníkov. Pomoc so zápisom Vám radi poskytneme. Je reálne sa aj zamestnať, aj keď bez znalosti angličtiny nemôžete očakávať ani veľmi dobre platenú prácu ani prácu snov.

 • Dobry den da sa za kurz zaplatit aj po castiach alebo len cela suma naraz? Dakujem

  • easyLondon - ubytovanie v Londýne

   Daska, kurz sa žiaľ musí zaplatiť naraz a vopred.

 • Dobry den, mala by som zaujem navstevovat tieto kurzy, chcela by som sa opyta ci to vybavujete aj bez ubytovania kedze uz sa nachdzam priamo v Londyne. Vdaka

  • easyLondon - ubytovanie v Londýne

   Denisa, my tieto kurzy ponúkame len pre našich klientov, ktorí sú u nás ubytovaní. Samozrejme môžete zájsť do Callanovej školy a vybaviť si kurz sama.

 • dobry den,
  byvame s rodinkou v Rotherhame od septembra by som chce navstivit skolu pre zaciatocnika.
  Viete mam malu dcerku,tu by som chcela dat do skolky a zacat studovat anglicky jazyk.
  Budte taky dobry a poradte mi
  dakujem Silvia

  • easyLondon - ubytovanie v Londýne

   Silvia, jazykové kurzy vieme zabezpečiť len v Londýne..

 • Dobrý večer,

  Je ubytovanie vo vyššie spomínanom prostredí povinné ak chceme navštevovať tento kurz?

  Ďakujem

  • easyLondon - ubytovanie v Londýne

   Mata, samozrejme že nie, ale potom si musíte kurz zariadiť sami :)

 • Aku ma presnu adresu jazykova skola a treba platit v hotovosti vopred ?
  Co ucebnice ?
  Nastup len v pondelok ?
  Vstupny test ?

  Dakujem L.Fillo

  • easyLondon - ubytovanie v Londýne

   Ludovit, adresa skoly je Berwick House, 139 Oxford St, London. Nie, vopred sa plati len rezervacny poplatok za ubytovanie a registracny poplatok 29 EUR, ktory vyzaduje jazykova skola. Za samotny jazykovy kurz zaplatite az po prichode do Londyna. Ucebnice poskytuje skola po prichode za poplatok. Nastup je mozny od pondelka, vstupny test je mozne absolvovat v ten isty den. Ak by ste mali akekolvek dalsie otazky, napiste nam prosim alebo zavolajte.

 • dobrý deň,
  kurzy začínajú vždy v pondelok? Do začiatku kurzu sa ráta aj vstupný test alebo sa robí este pred začatím kurzu? Ak sa rozhodnem pre jeden tyzden kurzu, staci pricestovat do Londyna den pred zaciatkom?
  Dakujem

  • easyLondon - ubytovanie v Londýne

   Dobrý deň, áno kurzy začínajú vždy v pondelok. Ak pricestujete napríklad cez víkend, tak v pondelok absolvujete vstupný test, na základe ktorého Vám škola odporučí vhodný level.

Chcete sa niečo spýtať?

Máte na nás otazku? Môžete sa nás pýtať aj pomocou tohto formuláru. Stačí vyplniť meno, Váš email a otázku.

Rezervácia ubytovania:

Kliknite a rezervujte si naše skvelé ubytovanie v Londýne online:

Vrátenie daní z UK

O nás

Ubytovanie v Londýne poskytujeme už 9 rokov a za tento čas sme získali dostatok skúseností, vďaka ktorým Vám vieme poskytnúť ubytovanie, ktoré Vám spríjemní život v Londýne. Napíšte nám alebo zavolajte!
Počasie v Londýne
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Fotogaléria ubytovania

Klikni pre zobrazenie všetkých fotiek!

Viete, že…

...Londýn je najlepším mestom roka 2013? Čítajte viac...
...poskytujeme ubytovanie nielen v Londýne, ale máme aj ubytovanie v meste Goole a Doncaster?

Máme zastúpenie aj v Česku