Ako sa k nám dostať

Ste tu: Rady a tipy > Ako sa k nám dostať  //  Otázky: 2

Ak nechcete využiť našu službu výhodného odvozu z letiska, potom sú nasledujúce informácie určené pre Vás. Dozviete sa, ako sa k nám dostanete z londýnskych letísk Stansted, Luton, Gatwick a Heathrow. Plus ako sa k nám dostanete, ak pricestujete do Londýna autobusom na Victoria Coach Station.

Z letiska Stansted

Najjednoduchšie, najrýchlejšie a najpohodlnejšie sa k nám dostanete z letiska Stansted vlakom + metrom.

Z letiskovej haly letiska Standted zídete dole na stanicu vlakového expresu Stansted Express. Kúpte si lístok do stanice Tottenham Hale (prvá zastávka). Lístok stojí 19 libier.

Stansted Express premáva 4 x za hodinu a cesta trvá cca 45 minút. Prvý ranný spoj odchádza z letiska o 5:30  a posledný spoj o 23:45.

Na stanici Tottenham Hale (je to stanica vlaku aj metra) si kúpite lístok na metro do zastávky Walthamstow Central. Lístok stojí 4.30 libry.  Cesta trvá cca 5 minút (2 zastávky metra).

Zo zastávky metra Walthamstow Central je to do našej kancelárie easyLondon Ltd. asi 120 metrov, viď mapa.

Tip pre Vás: cesta vlakom a metrom Vás bude stáť 23.30 libier. My Vás pohodlne odvezieme z letiska za 15 libier. Komfortne a bez stresu :) Viac info.

 

Z  letiska Heathrow

Výhodou letiska Heathrow je, že z neho premáva metro. V okienku (alebo v automate) si zakúpte lístok na Walthamstow Central. Budete raz prestupovať, a to na stanici metra Green Park (prestúpite na linku Victoria Line smerom na Walthamstow Central).  Zaplatíte 5.70 libry a budete cestovať asi hodinu a pol.

Zo stanice Walthamstow Central je to do našej centrály easyLondon Ltd. na St. Mary’s Road asi 120 metrov – viď mapa – sídlime doslova cez ulicu.

Z letiska Luton

Vlak z letiska LutonV letiskovej hale si kúpite lístok až do cieľovej stancie Walthamstow Central (lístok stojí cca 17-22 libier podľa času, kedy cestujete). Z letiskového terminálu sa potrebujete dostať na neďalekú vlakovú stanicu Luton Airport Parkway – dostanete sa tam autobusovou kyvadlovou dopravou. Zastávka autobusu (shuttle bus) je hneď pred letiskovou halou. Kyvadlový autobus premáva každých 10 minút. Cesta na vlakovú stanicu trvá cca 5-10 minút. Na vlakovej stanici nastúpite na vlak First Capital Connect smer Londýn. Vlak do Londýna premáva 6 x za hodinu. Po cca polhodine jazdy vystúpite na stanici St. Pancras International, kde prestúpite na linku metra Victoria Line a odveziete sa na stanicu metra Walthamstow Central. Cesta metrom bude trvať cca 15 minút.

Zo stanice Walthamstow Central je to do našej centrály easyLondon Ltd. na St. Mary’s Road asi 120 metrov – viď mapa – sídlime doslova cez ulicu.

Z letiska Gatwick

Londýnske letisko GatwickZ letiska Gatwick sa vlakom dopravíte do Londýna na stanicu London Victoria a odtiaľ metrom na stanicu metra Walthamstow Central. Celkovo budete cestovať približne hodinu a desať minút. Pozrite si cestu k nám z letiska Gatwick na mape.

Zo stanice Walthamstow Central je to do našej centrály easyLondon Ltd. na St. Mary’s Road asi 120 metrov – viď mapa – sídlime doslova cez ulicu.

Z autobusovej stanice Victoria Bus/Coach Station

Autobusová stanica Victoria Coach Stastion v LondýneAk pricestujete do Londýna autobusom na stanicu Victoria Bus Station (označovaná aj ako Victoria Coach Station), cesta k nám je jednoduchá: z autobusovej stanice prejdite na stanicu metra Victoria (asi 400m, viď mapa). Odtiaľ sa odveziete metrom (priama linka, bez prestupu) na stanicu metra Walthamstow Central (lístok na metro Vás bude stáť 4.70 libry).

Zo stanice Walthamstow Central je to do našej centrály easyLondon Ltd. na St. Mary’s Road asi 120 metrov – viď mapa – sídlime doslova cez ulicu.

Komentáre a otázky: 2

  • dobri den chcem sa spitat letim na london luton ako daleko je vlakova stanica ked sa chcem dopravit do mesta brighton dakujem

    • easyLondon - ubytovanie v Londýne

      Dobrý deň Miroslava, síce nebudete bývať u nás, ale aj tak Vám radi odpovieme :) Z letiska Luton chodí každých 5 minút kyvadlová doprava na vlakovú stanicu Luton Airport Parkway. Cesta trvá chvíľku, tak do 10 minút. Je to naozaj kúsok od letiska. Ak si kúpite lístok na vlak do Brightonu ešte na letisku, tú kyvadlovú dopravu máte v cene vlakového lístka. Inak sa za kyvadlovku platí 1.50 libry.

Chcete sa niečo spýtať?

Máte na nás otazku? Môžete sa nás pýtať aj pomocou tohto formuláru. Stačí vyplniť meno, Váš email a otázku.

Rezervácia ubytovania:

Kliknite a rezervujte si naše skvelé ubytovanie v Londýne online:

Vrátenie daní z UK

O nás

Ubytovanie v Londýne poskytujeme už 9 rokov a za tento čas sme získali dostatok skúseností, vďaka ktorým Vám vieme poskytnúť ubytovanie, ktoré Vám spríjemní život v Londýne. Napíšte nám alebo zavolajte!
Počasie v Londýne
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Fotogaléria ubytovania

Klikni pre zobrazenie všetkých fotiek!

Viete, že…

...Londýn je najlepším mestom roka 2013? Čítajte viac...
...poskytujeme ubytovanie nielen v Londýne, ale máme aj ubytovanie v meste Goole a Doncaster?

Máme zastúpenie aj v Česku